Výroční členská schůze

na výroční schůzi Spolku Krčín

Vážení přátelé, kamarádi, členové SPOLKU KRČÍN.

Rok uplynul jako voda a přejeme Vám i naší společné iniciativě všechno nejlepší v roce 2020. Je potěšující, že zůstáváme stále fungujícím společenstvím přátel a že máme stále chuť a sílu tvořit a vymýšlet.
 Naše tradiční akce rozšiřují okruh návštěvníků, přibývá i těch, kteří přijíždějí z okolních obcí a jsou u nás ve staré škole na návštěvě poprvé. Každý je překvapen, co dokáže sousedské sdílení radosti i zdravý patriotizmus.
 Výbor Spolku Krčín si Vás dovoluje opět po roce pozvat do budovy Sokola Krčín na výroční schůzi, která není jenom úředním aktem, ale setkáním přátel, na kterém společně zhodnotíme činnost v roce 2019 a naplánujeme příští měsíce.

Sejdeme ve čtvrtek 27. února 2020 v 18,00 v Sokolovně Krčín, občerstvení zajištěno.

Těšíme se na setkání,

Výbor Spolku Krčín

1 komentář u „Výroční členská schůze“

1. Vážení přátelé,
    s velkým potěšením jsme si v Novoměstském zpravodaji přečetli, že v rozpočtu města se pro rok 2020 našlo 2 mil. 800 tis. na statiku budovy a opravu krovu. Vaše práce tak postupně přináší výsledky a věříme, že v dobrém to tak bude pokračovat.
    Myslíme na vás, na minulost, přítomnost i budoucnost Krčína i Nového Města, Brandejsovi